#1 2010-03-04 01:36:33

midas2004

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 1
Punktów :   

Co mi się nie podoba ogólnie w Kętach.

Jak widać w wątkach co się PODOBA w Kętach nie ma nic i wiele nie dopiszę.
Jedynie:
- Soła jest ładna w słoneczny dzień – to wszystko.

Zatem co mi się nie podoba:
- Syrena wyjąca nie dość że w dzień to jeszcze w nocy, od jakiegoś czasu chyba dwie, albo jedna „bardziej wypasiona” w podwójnym modułem akustycznym i większym natężeniem fali akustycznej.
- głucha straż wiejsko/miejska niesłysząca starych (chyba co drugi) pierdząco smrodzących i trąbiących pojazdów o krocie przekraczających normy decybele na wydechu, często zaparkowanych w niedozwolonych miejscach.
- Serwisy przyciemnianych folią do hodowli ogórków szyb samochodów na osiedlowych parkingach (serwisy zajmujące się regulacją zapłonów, wymianą oleju, montażem pseudo ksenonów) itp. Itd.
- Pierdzenie kładami i motocyklami (także nad rzeką Sołą).
- Osrany krowim łajnem nowy most.
- Dworzec PKS/MPK
- Szlajający się i zaczepiający przechodniów pijacy/naciągacze – nawet w samym centrum w samym środku dnia.
- Zmotoryzowani trąbiący i nie tylko zboczeńcy zaczepiający piesze kobiety wieczorami.
- Oszustwa w sklepach (brak cen na produktach, przeterminowane produkty) etc.
- Brak konkurencyjnych lokalnych kablowych sieci internetowych.
- Brak połączeń komunikacji samochodowej i PKP w weekendy i w nocy z okolicznymi miejscowościami jak i do Kęt (w dni powszednie także trudny dojazd np. do i z pracy o standardowych godzinach).

Na razie tyle. Jak się zadomowię (zaznaczam JAK) to pewnie się jeszcze coś znajdzie.

Gratuluje mieszkańcom władz miasta !!!

Offline

 

#2 2010-04-05 10:17:12

smalec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co mi się nie podoba ogólnie w Kętach.

Widzę, że ktoś nowy w Kętach;) Witamy. Mogę zapytać, skąd przyjechałeś?
A poza tym, to musiałeś na prawdę trafić na jakieś ewenementy, bo ja pijaków, łajna, przeterminowanych produktów, zboczeńców (a raczej żartownisiów-małolatów) trąbiących na laski po nocach i podwórkowych warsztatów wcale nie widziałem w Kętach więcej niż w innych miastach, powiedziałby nawet, że jest odwrotnie, u nas tego jest zdecydowanie mniej. Ze strażą się zgodzę, to widzi każdy. Internet? Albo nie rozumiem o co chodzi, ale wydaje mi się, że sieci jest pod dostatkiem. A PKS/PKP.. niby tak, ale jak na mój gust, to mało komu będzie opłacało się uruchamiać linię autobusową wożącą powietrze i sporadycznie jakiegoś pasażera.

Offline

 

#3 2013-01-13 17:14:41

husqwarnowiec74

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Co mi się nie podoba ogólnie w Kętach.

Dokładam  dziwną osiedlową kulturę osobistą właścicieli psów SRAJĄCYCH gdzie popadnie.Jeśli nie sprzątacie g.. po swoim zwierzu to nie powinieneś/powinnaś mieć psa.Na zwrócenie uwagi  zwykle  ON.ONA nie słyszy /bidulki głuchy naród/ albo odpowiedż nie nadaje się do cytowania.Tak że jako  jeden z koszących trawniki na waszych obsranych osiedlach informuje że to żadna radość dostać tym czymś po ubraniu lub co gorsza w facjatę,no i te niespodzianki na chodnikach...Tak że jeżeli nie przeszkadza wam busz pod oknami bloków ,to proszę bardzo dołączcie do swych pupili.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl