#1 2007-11-08 10:41:35

rybka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 15
Punktów :   

Dni Kęt

Jeżeli nie ma pieniędzy na organizację Dni Kęt to lepiej z nich zrezygnować lub aby nie zaniechać tradycji to zorganizować jakieś rozgrywki sportowe, turniej dla dzieci. Szkoda kasy na zespoły /rzekome gwiazdy/ typu Gang Marcela, Może oni są konkurencyjni cenowo, ale nic poza tym, to już relikt PRL-u. Jest dużo młodych, ambitnych zespołów które za niewielkie pieniądze chcą się promować i tu widzę pole do popisu dla Sz.P. Bułka i Wójcik. Recenzje w Kęczaninie jaki to był "gwóźdź programu" obchodów Dni Kęt to nic innego jak schlebianie organizatorom. Każdy ma oczy i widzi co to jest, po co głupie recenzje? Nie chodzi o tegoroczny Gang Marcela, ale co roku obchody "uświetniają" zgrane "gwiazdy" np. Czerwone Gitary, Trubadurzy, a gdzie np. świetna przez cały czas Budka Suflera, Dżem, itp.

Offline

 

#2 2009-04-25 02:09:17

Kaśka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Dni Kęt

Chciałabym poruszyć jeszcze sprawę koncertu dla młodzieży. W zeszłym roku zagrała jakaś kapela, nie wiem skąd, nie pamiętam nazwy... pamiętam że smęcili niemiłosiernie a młodzież nie wykazywała zbytnio chęci do zabawy. A chyba o to chodzi. I tu mam pytanie: dlaczego nie zaprosić zespołu miejscowego, znanego tutejszej młodzieży, który na koncerty w okolicy ściaga sporo ludzi i potrafi ich rozruszać? Konkretnie mam na myśli zespół Secret Of Pain. Byłam kilkakrotnie na koncercie, moge to opisac jednym słowem - CZAD! Muzyka energiczna, żywa, melodyjna. Ponadto chłopaki w zeszłym roku zdobyli kilka nagród na przeglądach rockowych. Dlaczego nie zagrali do tej pory na Dniach Ket? Nie wiem. Ale mam nadzieję że zagrają w tym roku. Inaczej utwierdze się w przekonaniu, że panie z Domu Kultury robi koncerty młodzieżowe nie dla młodzieży, lecz dla siebie.

Offline

 

#3 2009-05-08 15:34:07

rybka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dni Kęt

W tym roku zero imprez przy DK, wymiana powierzchni, zwijają asfalt. Zgadzam się z Kaśką pomimo że mam 55 lat to nie wiem co to za ramoli ściągają na estradę przed DK, też bym wolał posłuchać jakiejś ostrej kapeli. Popieram Cię Kaśka, panie z DK w wieku balzakowskim nie będą słuchać ostrego rocka.

Offline

 

#4 2013-01-09 19:34:17

husqwarnowiec74

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dni Kęt

Rybka ja też bym chciaŁ w Ketach AC /DC  albo  METTALLICĘ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl